Ostatnie aktualności

Dotacja

Cele projektu: Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy BARTEK CANDLES poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie produkcji świec w szkle i rustykalnych.

Wartość projektu: 4.416.315,00 zł
Kwota wydatków kwalifikowanych: 3.590.500,00 zł
Dotacja: 1.256.675,00 zł

Czytaj więcej

Informacja o wyborze oferty na zapytanie ofertowe

Informacja o wyborze oferty na zapytanie ofertowe z dn. 08.12.2016 r. na wykonanie zadania polegającego na zakupie linii do produkcji świec rustykalnych oraz linii do produkcji świec w szkle w ramach projektu pn. „Zakup wysoce zautomatyzowanego systemu do wytwarzania świec w szkle i rustykalnych."

Czytaj więcej

Informacja o braku wyboru oferty na zapytanie ofertowe

Informacja o braku wyboru oferty na zapytanie ofertowe z dn. 04.11.2016 r. na wykonanie zadania polegającego na zakupie linii do produkcji świec rustykalnych oraz linii do produkcji świec w szkle w ramach projektu pn. "Zakup wysoce zautomatyzowanego systemu do wytwarzania świec w szkle i rustykalnych"

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę lini produkcyjnej.

Czytaj więcej

Certyfikat Rzetelności KRD dla Bartek Candles

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 29 luty 2016 otrzymaliśmy potwierdzenie naszej nienagannej współpracy z wszystkimi partnerami i kontrahentami. Bartek Candles prowadzi politykę płacenia „na czas”.

Czytaj więcej

Gazele Biznesu dla Bartek Candles

Bartek Candles jako jedyny producent świec został nagrodzony Gazelą Biznesu 2015. Firma została doceniona za dynamikę rozwoju i ekspansji eksportowej na kolejnych rynkach Unii Europejskiej i krajów poza UE.

Czytaj więcej

Nowość. Odświeżona kolekcja Moulin Rouge.

Idealna w aranżacjach romatycznego nastroju linia świec Moulin Rouge została wzbogacona o nowe kolory w unikatowej, nowej linii malowania. Odkryj naszą kwiecistą linię na nowo.

Czytaj więcej

Nowość. Świece Anti Tobacco deep emotions w świecach zapachowych.

Świece zapachowe zyskały nowego reprezentanta w walce z dymem i zapachem tytoniowym. Powiększyliśmy naszą kolekcję świec w szklanych pojemnikach o nowy zapach - Anti Tobacco deep emotions. Sprawdź nową, pobudzającą kolekcję.

Czytaj więcej

Pokazuje 1 - 8 z 13 pozycji